Jak na zniszczone włosy działa Olaplex?

Olaplex jak działa

Codziennie staramy się dbać o włosy. Stosujemy najróżniejsze kosmetyki, które nam w tym pomagają. Jeśli chcesz wejść na wyższy poziom pielęgnacji, to musimy się zapoznać z marką Olaplex.

Olaplex  – co to?

Najprościej mówiąc: Olaplex to kosmetyk, który sprawdza się w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Włosy zniszczone i po zabiegach chemicznych nie są straszne dla produktów z tej marki. Wystarczy określić problem i wybrać odpowiednią kurację. W serii znajdują się szampony, olejki oraz odżywki. Poprawiają one kondycję naszych włosów i sprawiają, że z miesiąca na miesiąc prezentują się coraz lepiej. Składniki idealnie współgrają ze sobą, a same kosmetyki nie zawierają parabenów. Mało tego, produkty nie szkodzą środowisku.

Olaplex – jak stosować ?

Stosowanie kosmetyków z firmy Olaplex zależy przede wszystkim od potrzeb. Koniecznie musimy przeczytać instrukcję. Niektóre kosmetyki stosowane są tylko w salonach fryzjerskich, resztę możemy używać samodzielnie. Do tych pierwszych należą:

– no. 1 – miesza się je z farbą lub rozjaśniaczem,

– no. 2 –  nakłada się bezpośrednio na włosy po zabiegu koloryzacyjnym.

Wraz z nimi używa się no. 3, ale ten możemy stosować samodzielnie w domu. Wystarczy tylko zmoczyć włosy, nałożyć włosy i rozczesać je grzebieniem. Po 10 minutach możemy umyć włosy szamponem. Najlepiej, jeśli będzie on z serii Olaplex (no. 4). Dodatkowo na szczególną uwagę zasługuje odżywka. Te trzy kosmetyki idealnie dopełnią domową pielęgnację.

Zabieg Olaplex u fryzjera

Wizyta u fryzjera zwykle przynosi nam radość. W tym miejscu zabieg kosmetykami firmy Olaplex przebiega on w trzech etapach. Stosuje się kosmetyki (w kolejności):

1. Olaplex No. 1 – niweluje działanie szkodliwych czynników,

2. Olaplex No. 2 – fryzjer nakłada balsam na pomalowane i osuszone włosy,

3. Olaplex No. 3. – kosmetyk wzmacnia i regeneruje, warto go stosować w domu.

Kuracja Olaplex

Produkty Olaplex wspomagają pielęgnację włosów zniszczonych przez zabiegi chemiczne oraz  stylizacją na gorąco. Poradzą sobie w każdych warunkach, dlatego też możemy je stosować zgodnie z przeznaczeniem. Ciekawym kosmetykiem jest Olaplex Hair Perfector No. 3, który regeneruje włosy. Na szczególną uwagę zasługuje również szampon. Oczyszcza on skórę i działa nawilżającą. Nie musimy się również martwić o SLS. Wraz z odżywką tworzy idealny duet, który na pewno pomoże naszym włosom.

HAIRCLUB STUDIO Anna Stefanko
Pasaż Ruczaj
Raciborska 17, 30-384 Kraków

Umów się na wizytę:
tel. 12 647 45 57
tel. +48 508 590 580
- Zarezerwuj termin -

Godziny otwarcia:
pon-pt: 10:00 - 20:00
sob: 10:00 - 14:00