Stylizacja fryzur damskich

Zadbane włosy i dobrze dobrana fryzura to klucz pięknego podkreślenia urody. Włosy to podstawowy element ludzkiego wizerunku. Niezwykle istotny zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Odpowiednia fryzura zdumiewająco potrafi wydobyć osobowość i naturalne piękno każdego z nas.

Fryzjer damski nie rzadko bywa nazywanym „przyjacielem kobiet”, jest to swojego rodzaju artysta, kreator, z doskonałym zmysłem twórczym i wyczuciem smaku.

Zmiana swego wizerunku przy pomocy dobrego strzyżenia czy koloryzacji potrafi nadzwyczajnie wpłynąć na poprawę samopoczucia oraz ogólny wygląd. Dlatego ważnym jest by zabiegi te zostały przeprowadzone przez profesjonalistę jakim jest stylista fryzur damskich i męskich.

Stylista fryzur – Kraków

Fryzjer stylista to człowiek, który potrafi doskonale odzwierciedlić osobowość poprzez odpowiednie cięcie czy sam dobór koloru. Na pierwszym miejscu zawsze stawia potrzeby swojego klienta.

Bez wątpienia stylista fryzjer to osoba o dość dużej odpowiedzialności zawodowej, ponieważ każdy fałszywy ruch, wybór, decyzja odbija się na wizerunku jego klientki, klienta, a tym samym na jego opinii. Dlatego tak ważnym jest, aby posiadać wiedzę o obecnie panujących trendach. Istotne jest również korzystanie z nowoczesnych technologii oraz aktualne stosowanych techniki fryzjerskich.

Rynek fryzjerski obecnie oferuje mnogość produktów do pielęgnacji włosów, każdy z nich należy znać, a co więcej – dobry fryzjer powinien posiadać wiedzę jaki rodzaj zabiegu odżywczego zastosować na włosach o różnorodnej budowie i strukturze.

Należy pamiętać, że fryzjer damski ma często bardzo niełatwe zadanie, w spełnianiu oczekiwań kobiety odnośnie jej włosów. Dlatego moje wieloletnie doświadczenie sprawia, że praca z ludźmi nie jest dla mnie problemem, wręcz przyjemnością. Co więcej, uzyskane wykształcenie i doskonała wyobraźnia są moimi sprzymierzeńcami, podczas tworzenia fryzury marzeń lub jej kreowania.

Jako profesjonalny stylista fryzur pracujący oferuje usługi oraz wszelkie zabiegi fryzjerskie odpowiednie dla każdej kobiety z każdym rodzajem włosów. Niezależnie od tego czy są one długie, czy też krótkie, kręcone lub proste, a ich odcień – jasny lub ciemny – nie stanowi to dla mnie problemu. Lubię wyzwania. Wykonywanie cięć, upięć, modelowanie, pielęgnacja oraz regeneracja włosa, jak również jego koloryzacja czy dekoloryzacja to całe moje życie.

W związku z techniką i umiejętnościami, jakie posiadam będąc stylistą fryzur, jestem w stanie spełnić oczekiwania każdej kobiety oraz każdego mężczyzny w zakresie usług fryzjerskich. Co więcej, pracuję na wysokiej jakości kosmetykach, używając przy tym wysokiej klasy sprzętu, co jest bardzo ważne w tym zawodzie. Z kolei szereg opanowanych technik w wykonywaniu np. koloryzacji trójwymiarowej czy strzyżenia męskiego sprawia, że jako stylista fryzury mogę uzyskać bardzo satysfakcjonujący rezultat.

Pamiętajmy, że fryzjer stylista nie tylko zajmuje się samym włosem i całokształtem fryzury. Człowiek i jego samopoczucie podczas pobytu w salonie fryzjerskim jest również niezwykle istotny. Dlatego dokładam wszelkich starań, aby wizyta u mnie odbyła się w komfortowych warunkach i przemiłej atmosferze. Dzięki temu Panie oraz Panowie korzystający z moich umiejętności opuszczają mój salon zrelaksowani, zmieni i bardzo zadowoleni. Włosy ich są wzmocnione, odżywione, a fryzura dobrana jest w taki sposób, że ich naturalne piękno jest w sposób subtelny, ale bardzo skuteczny – uwidocznione i podkreślone.

HAIRCLUB STUDIO Anna Stefanko
ulica prof. Michała Bobrzyńskiego 31A/7, Kraków

Umów się na wizytę:
tel. +48 508 590 580
- Zarezerwuj termin -

Godziny otwarcia:
pon-pt: 10:00 - 20:00
sob: 10:00 - 14:00