Strzyżenie męskie

Mężczyźni stają się co raz większą grupą osób korzystających z usług salonów fryzjerskich. Oferuje swoje umiejętności i zdolności w tym zakresie, aby móc spełnić każde męskie oczekiwania odnośnie ich fryzury.

Modne strzyżenie męskie

Tworzenie fryzury u mężczyzn wbrew pozorom nie jest łatwym zadaniem. Mężczyźni bardzo często posiadają włosy trudne do ujarzmienia, często „żyjące własnym życiem”, gęste, ale są również też tacy, którzy posiadają delikatne pasma, krótkie, ciężkie do okiełzania. Jest to swojego rodzaju wyzwanie dla każdego profesjonalisty, ponieważ taki włos idealnie oddaje kunszt i warsztat osoby wykonującej cięcie.

Po za stylizacjami damskich głów, strzyżenie męskie nie jest mi straszne. Posiadamy odpowiednie wykształcenie w tym zakresie, więc jestem w stanie podjąć się każdego męskiego cięcia.

Na początku wizyty przeprowadzam wywiad na temat oczekiwań, potrzeb, używanych szamponów do pielęgnacji oraz kondycji włosów. Dopiero z taką wiedzą przechodzę do strzyżenia.

Popularne cięcia wśród mężczyzn

Strzyżenie męskie klasyczne to najczęstsza fryzura wybierana przez większość mężczyzn. Klasyczne cięcie pasuje do różnych typów urody, zazwyczaj jest proste w uzyskiwaniu odpowiedniej formy. Z kolei najbardziej modnym strzyżeniem męskim i obecnie bardzo popularnym jest ciecie z przedziałkiem. Króluje ono na salonach już od dłuższego czasu. Mężczyzna decydujący się na tego typu uczesanie wygląda bardzo nowocześnie, zadbanie i niezwykle modnie. Pasuje ono niemal każdemu mężczyźnie. Młodszym nadaje klasy i równocześnie lekkiej ekstrawagancji. Z kolei starszym – młodzieńczego wyglądu, ale w dobrym stylu.

Strzyżenie męskie jest wymagające. Do jego wykonania potrzebna jest odpowiednia wiedza oraz doskonała i precyzyjna technika. Niedoskonałości prędko wychodzą na włosach o krótkim cięciu wraz z niedociągnięciami. Odpowiednia wiedza na temat męskiego uczesania, obeznanie w najnowszych trendach męskiego fryzjerstwa to podstawa podczas pracy z męską głową. Moim zadaniem jest stworzenie fryzury na wysokim poziomie u każdego mężczyzny. Wykonane cięcie nadaje włosom świeżego oraz zdrowego wyglądu. Odpowiednie strzyżenie sprawia, że męska fryzura jest bezproblemowa w układaniu jej każdego dnia. Każdy mężczyzna lubi mieć włosy układające się w taki sam sposób bez jego większego zaangażowania. Ma być szybko, tanio i wygodnie
.

HAIRCLUB STUDIO Anna Stefanko
ulica prof. Michała Bobrzyńskiego 31A/7, Kraków

Umów się na wizytę:
tel. +48 508 590 580
- Zarezerwuj termin -

Godziny otwarcia:
pon-pt: 10:00 - 20:00
sob: 10:00 - 14:00