Strzyżenie damskie

Strzyżenie damskie jakie wykonuję jest niezwykle staranne oraz bardzo precyzyjne. Jest to swoisty rodzaj sztuki, gdzie potrzebny jest zmysł widzenia przestrzennego, który pomoże nadać fryzurze odpowiedniego kształtu. Oczywiście nowoczesne techniki cięcia oraz doświadczenie jest niezwykle istotne w tej kwestii. Dobór odpowiedniego koloru czy odcienia do typu urody to również istotna umiejętność jaką powinien posiadać każdy stylista fryzur. Jeżeli szukasz kogoś kto nada świeżego wyglądu Twoim włosom poprzez właściwe strzyżenie włosów – serdecznie zapraszam.

Pracowania fryzur – sposób pracy

Oferuje swe usługi w zakresie strzyżenia damskiego na najwyższym poziomie. Wykonując cięcie biorę pod uwagę każdy aspekt oraz preferencję kobiet goszczących w moich progach. W pierwszej kolejności przeprowadzam wywiad z klientką, w jaki sposób układa codzienną fryzurę, w jaki sposób pielęgnuje swe kosmki, a przede wszystkim czego oczekuje od nowego cięcia. Po za tym, oceniam rodzaj i długość pasm, ich kondycję oraz strukturę. Następnie dobieram odpowiednią fryzurę dla mojej klientki. Podczas strzyżenia damskiego nie ma miejsca na kopiowanie fryzur tzw. na ślepo. Należy pamiętać, że coś co komuś pasuje, nie zawsze będzie odpowiednie dla naszego kształtu twarzy i rodzaju urody. Dlatego tak bardzo istotnym jest by strzyżenie damskie było wykonane w miejscu, gdzie Panie i ich włosy zostaną odpowiednio zadbane, a cięcie będzie zrealizowane w sposób profesjonalny.

Profesjonalne usługi fryzjera stylisty

Nic nie jest tak dla mnie tak ważne, jak komfort i zadowolenie Pań korzystających z mojego doświadczenia oraz kwalifikacji. Wszystko co tworzę jest na najwyższym poziomie, a wykorzystuję do tego najlepsze i najnowsze techniki fryzjerskie.

Jako świadomy stylista fryzur jestem obeznana z najnowszymi nowinkami i trendami świata fryzjerskiej mody. Dlatego każda z Pań korzystająca z moich umiejętności może być pewna obsługi najwyższej jakości, a samo cięcie będzie na pewno jednym z najmodniejszych i w obecnych trendach. Potrafię bowiem dobrać w taki sposób fryzurę, że każda kobieta wyjdzie z mojej pracowni bardzo zadowolona. Nie ważne czy jej włosy są długie, czy krótkie, kręcone lub proste wykonam takie cięcie, które doskonale podkreśli jej urodę.

Stylizacje fryzur damskich

Cieniowanie jest jednym ze sposobów na wydobycie kobiecego piękna. Może ono nadać odpowiedni kształt fryzurze, a największym atutem takiego cięcia jest fakt ten, że uczesanie wygląda ciągle bardzo codziennie.

Grzywki z kolei pasują do wielu kobiecych twarzy. Dlatego tak często można spotkać je jako jeden z elementów damskiej fryzury. Grzywka dodaje charakteru i lekkiego pazura.

Krótkie cięcia obecnie występują w wielu odmianach. Aktualnie popularne są wszelkie wersje boba, pixe, a nawet te chłopięce. Nadają one dużo uroku kobiecie i wbrew pozorom są bardzo kobiece.

Długie i półdługie fryzury wydają się mniej wymagające. Jednakże i one wymagają regularnych odwiedzin u stylisty fryzur, bowiem on jako jedyny jest w stanie odpowiednio zadbać o kształt takiego cięcia. Istotne jest bowiem regularne przycinanie końcówek lub cieniowanie, które pozwoli uzyskać optycznej lekkości i objętości.

Wszystko to, a nawet więcej jestem w stanie zapewnić każdej kobiecie. Można u mnie z pewnością odnaleźć – wysoką jakość wykonania strzyżenia damskiego, przyjemną atmosferę oraz duże nastawienie na potrzeby klientek.

HAIRCLUB STUDIO Anna Stefanko
ulica prof. Michała Bobrzyńskiego 31A/7, Kraków

Umów się na wizytę:
tel. +48 508 590 580
- Zarezerwuj termin -

Godziny otwarcia:
pon-pt: 10:00 - 20:00
sob: 10:00 - 14:00