Koloryzacja włosów

Farbowanie włosów – wybierz najlepszą koloryzację dla siebie!

Odpowiedni kolor włosów potrafi zdziałać cuda. Profesjonalnie wykonana koloryzacja doskonale podkreśli urodę i osobowość każdej kobiety.

Dlatego jako stylista fryzur pracujący w Krakowie, oferuje indywidualny dobór koloru włosów, mający na celu poprawę wizerunku każdej kobiety, który jest w stanie doskonale uwypuklić naturalne piękno wszystkich Pań. Co więcej, odpowiednie farbowanie włosów wykonane w profesjonalny sposób, może znakomicie podkreślić barwę oczu, może optycznie nadać objętości włosom, a co najważniejsze, odejmuje ono lat.

Moje wieloletnie doświadczenie sprawia, że posiadam umiejętności oraz wiedzę, aby wykonać farbowanie na wiele różnych sposobów, a każdy z nich dobieram w indywidualny sposób.

Najpopularniejsze metody farbowania włosów to:

Koloryzacja klasyczna

Farbowanie włosów w sposób klasyczny jest jedną z podstawowych koloryzacji przeze mnie wykonywanych. To doskonały sposób na zmianę wizerunku i jest on dedykowany każdej kobiecie, niezależnie od jej wieku oraz stanu włosów. Koloryzacja klasyczna przeprowadzana jest przy pomocy najwyższej jakości kosmetyków, o które dbam osobiście. Dlatego rozjaśnienie aktualnego koloru włosów czy jego przyciemnienie nie sprawia mi żadnych kłopotów. To również idealny sposób na pozbycie się niechcianej barwy uzyskanej złą koloryzacją wykonaną w domu czy chociażby taką, aby ukryć swoje siwe włosy.

Koloryzacja naturalna

Naturalne piękno wydobyte z kobiety jest dla mnie priorytetem. Dlatego jako doświadczony stylista fryzur potrafię poprzez wykorzystanie delikatnych, a zarazem bezpiecznych kremów koloryzujących uzyskać efekt zdrowych, odżywiony i naturalnie atrakcyjnych włosów. Dodatkowo jestem w stanie wzmocnić kosmyki moich wszystkich klientek, równocześnie odświeżając ich odcień lub lekko go zmieniając.

Koloryzacja diamentowa

Koloryzację diamentową uzyskuje się poprzez zastosowanie dwuetapowego farbowania włosów. Pozwala to osiągnąć wyrazisty oraz bardzo intensywny odcień. Jest to doskonała koloryzacja dla otwartych kobiet, odważnych, marzących o niestandardowym kolorze włosów. Wbrew pozorom włosy po takiej koloryzacji pozostają silne i zdrowe, a ich struktura zachowuje swą niezmienioną formę. Koloryzacja diamentowa nie tylko pozwala pozyskać wielokolorowe, szalone fryzury, ale również klasyczne odcienie.

Koloryzacja trójwymiarowa

To nowoczesna metoda farbowania włosów 3D doskonała dla kobiet o włosach płaskich, cienkich oraz takich pozbawionych zdrowego wyglądu. Koloryzację trójwymiarową polecam wszystkim Paniom marzących by ich fryzura nabrała optycznej objętości oraz lekkości. Sposób ten charakteryzuje się farbowaniem dwoma, trzema odcieniami kolorów, bardzo zbliżonych do siebie. Sprawia to, że barwy poszczególnych pasm niemal niezauważalnie przechodzą przez siebie. Rewelacyjnie wpływa to na całokształt fryzury sprawiając, że staje się ona dynamiczna, a włosy mienią się w kilku odcieniach w bardzo naturalny sposób.

Farbowanie włosów metodą sombre

Jest to najlepszy sposób do uzyskania bardzo naturalnego rezultatu. Delikatnie wpływa on na strukturę włosa i jego kondycję. Oferuję sombre każdej kobiecie, a zwłaszcza tym dla których efekt naturalnie wyglądających kosmków jest niezwykle istotny. To również doskonały sposób farbowania włosów dla osób ceniących swój czas, ponieważ odrost jest tu przez bardzo długi czas niewidoczny. Sombre to delikatne refleksy, które sprawiają ze fryzura wygląda niczym muśnięta promieniami słońca. Umiejętnie przeprowadzona sprawi, że każda z Pań nabierze młodzieńczego blasku, a włosy – optycznej objętości.

Dekoloryzacja

Często w moje ręce trafiają kobiety niezadowolone z uzyskanego koloru z powodu samodzielnie wykonanej koloryzacji. Podczas usuwania ciemnych pigmentów używam doskonałej jakości produktów dekoloryzujących włosy, które bez naruszania ich struktury usuwają niechciany odcień. To idealny sposób na spektakularną metamorfozę wizerunku każdej kobiety. Co więcej, przy pomocy tej metody można dobrać finalnie perfekcyjnie pasujący kolor włosów do cery i osobowości.

HAIRCLUB STUDIO Anna Stefanko
ulica prof. Michała Bobrzyńskiego 31A/7, Kraków

Umów się na wizytę:
tel. +48 508 590 580
- Zarezerwuj termin -

Godziny otwarcia:
pon-pt: 10:00 - 20:00
sob: 10:00 - 14:00