Pielęgnacja włosów

Bez wątpienia odżywione włosy zawsze będą prezentować się pięknie i bardzo atrakcyjnie. Suche oraz zniszczone nawet przy najmodniejszym cięciu nigdy nie będą się tak dobrze prezentować, jak zdrowe pasma pełne siły i blasku. Dlatego kuracje pielęgnacyjne, które wykonuje to odpowiednie zabiegi dla wszystkich kobiet posiadających włosy wysuszone wskutek działania czynników zewnętrznych, przeprowadzonych złych metod koloryzacyjnych lub dekoloryzacyjnych, a nawet nieodpowiedniego trybu życia.

Kiedy należy skorzystać z kuracji odżywiających i regenerujących włosy

Jeżeli nasze włosy są w złej kondycji, bardzo często okazuje się, że nie jesteśmy w stanie pomóc im przy pomocy domowych sposobów. Zwykłe kosmetyki i domowe kuracje mogą być niewystarczające, aby odżywić i odbudować zniszczone włosy.

Zazwyczaj strukturę włosa naruszamy poprzez nieodpowiednie farbowanie, rozjaśnianie, a nawet nieumiejętne prostowanie włosów czy nadmiar promieni słonecznych. Powoduje to, że nasze pasma stają się bardzo łamliwe, suche i napuszone.

W związku z tym wykonuje zabiegi odżywiające oraz przywracające odpowiednią kondycję włosom, tak aby fryzura nabrała zdrowego blasku, włosy – siły i witalności, a kobieta – pewności siebie.

Pielęgnacja i regeneracja

Jako stylista fryzur posiadam dużą wiedzę nie tylko na temat cięcia czy farbowania włosów. Również zabiegi pielęgnacyjne nie mają przede mną żadnych tajemnic. Dlatego ważnym jest, by skorzystać z takich kwalifikacji, z wykształcenia oraz umiejętności.

Podczas wykonywania regeneracji włosów swoich klientek stosuje produkty najwyższej jakości. Dzięki temu każda z kobiet jest w stanie uzyskać efekt zadbanych, zdrowych i odpowiednio nawilżonych włosów.

HAIRCLUB STUDIO Anna Stefanko
ulica prof. Michała Bobrzyńskiego 31A/7, Kraków

Umów się na wizytę:
tel. +48 508 590 580
- Zarezerwuj termin -

Godziny otwarcia:
pon-pt: 10:00 - 20:00
sob: 10:00 - 14:00