Upięcia włosów

Odpowiednio dobrane i wykonane upięcie włosów, jest bardzo istotne dla każdej kobiety szykującej się na wielkie wyjście. Zmienia bowiem ono kształt fryzury, często bez konieczności ścinania włosów.

Oczywiście idealne upięcie to takie, które jest perfekcyjnie dopasowane do urody kobiety, jej oczekiwań oraz struktury jej włosów. Wykonane przez profesjonalnego stylistę fryzur sprawia, że takie podpięcie oraz kształt nadany fryzurze utrzyma się przez bardzo długi czas.

Upięcie włosów w salonie fryzjerskim – jak wygląda?

Polecam swoje profesjonalne umiejętności każdej kobiecie pragnącej wyglądać pięknie na wielkim wyjściu jakim może być ślub, wesele, studniówka albo spotkanie towarzyskie. Wizyta w moim salonie fryzjerskim na początku rozpoczyna się od wywiadu, aby poznać oczekiwania klientki odnośnie upięcia jakie pragnie uzyskać na swej głowie. Każda z kobiet jest traktowana indywidualnie i z należytą dbałością.

Rodzaje fryzur

Mogłoby się wydawać, że upięcie włosów krótkich jest wręcz niewykonalne. Nie w moim przypadku. Jestem w stanie stworzyć niesamowite oraz bardzo trendy fryzury zarówno na długich włosach jak i krótkich. Każda długość włosów pozwala zrealizować upiętą fryzurę. Zwłaszcza jeżeli wykonana jest w profesjonalny sposób, przy pomocy profesjonalnego sprzętu oraz kosmetyków. Krótkie włosy choć wydają się być wyzwaniem w kwestii upięcia, wbrew pozorom są również doskonałe do tworzenia niezwykle precyzyjnych i atrakcyjnych fryzur.

Luźno upięte włosy świetnie sprawdzają się np. u panien młodych biorących ślub w stylu boho. Taka fryzura, mimo że wygląda na lekko niedbałą jest starannie wykonana i choć sprawia ona wrażenie delikatnej, jest w stanie wytrzymać kilka godzin bez zmiany swej formy. Zazwyczaj są to wszelkiego rodzaju warkocze, uplatanie i spinanie włosów przy pomocy odpowiedniej techniki. To doskonały pomysł dla każdej z Pań pragnących wyglądać młodo i naturalnie.

W mojej ofercie znajdą się również wszelkie formy upięć ślubnych, czy włosów do ramion. Panie posiadające włosy o cienkiej strukturze, również serdecznie zapraszam do wykonania podpięcia w mojej pracowni. Upięcia włosów cienkich mają na celu przede wszystkim uniesienie ich od nasady oraz nadanie im optycznej objętości. Choć wydaje się być to niemożliwe, jednak dla profesjonalnych stylistów nie jest problemem, aby stworzyć takim Paniom fryzurę marzeń.

HAIRCLUB STUDIO Anna Stefanko
ulica prof. Michała Bobrzyńskiego 31A/7, Kraków

Umów się na wizytę:
tel. +48 508 590 580
- Zarezerwuj termin -

Godziny otwarcia:
pon-pt: 10:00 - 20:00
sob: 10:00 - 14:00