Modelowanie włosów

Modelowanie włosów w domowym zaciszu nie jest do końca taka prostą sprawą. Dlatego jeżeli chcesz mieć fryzurę odpowiednio ułożoną pod każdym kątem, zdecydowanie polecam swoje umiejętności fryzjerskie oraz wieloletnie doświadczenie. Jako stylista fryzur uwielbiam tworzyć spektakularne upięcia, a układanie włosów wykonuję w sposób wyrafinowany i bardzo precyzyjny.

Tworzenie fryzury

Kreowanie odpowiedniego upięcia to pewnego rodzaju sztuka. Modelowanie włosów i tworzenie fantazyjnych fryzur przez stylistów jest bardzo popularne w damskim środowisku. Co raz częściej można spotkać się z sytuacjami, że kobiety odwiedzają pracownie fryzjerskie regularnie – dwa lub trzy razy w tygodniu, gdzie mają myte włosy, a następnie modelowane. Fryzura stworzona w ten sposób, przez profesjonalistę, przy użyciu profesjonalnych kosmetyków oraz sprzętu – zachowuje swój kształt i wygląd przez bardzo długi czas. Jest to bardzo wygodny sposób układania fryzury.

Modelowanie włosów długich i półdługich

Włosy długie oraz te półdługie doskonale wyglądają w upięciu typu koński ogon. Żadna inna fryzura nie jest tak plastyczna jak ta. To wszechstronne uczesanie dodaje kobietom uroku i nadaję się ono na co dzień jak i na wielkim wyjściu. Z kolei warkocze to najbardziej charakterystyczne i klasyczne upięcie. Ma wiele wariacji, a wykonane w sposób profesjonalny wyglądają niezwykle stylowo oraz bardzo kreatywnie.

Modelowanie krótkich włosów

Włosy ścięte na krótko nie są łatwe w układaniu w domowym zaciszu. Trzeba mieć wiele wprawy oraz czasu, aby nasza fryzura miała odpowiedni kształt. Oczywiście jest to możliwe i w związku z tym warto skorzystać z porad i wiedzy profesjonalnego stylisty fryzur. Osobiście lubię zademonstrować swoim Paniom proste triki ułatwiające modelowanie takiej fryzury w domowych pieleszach.

Modelowanie w salonie fryzjerskim

Modelowanie włosów nie ma przede mną żadnych tajemnic. Co więcej, lubię pracować z każdym rodzajem włosów, niezależnie od ich budowy (włos prosty, kręcony) czy długości. Odpowiednie umiejętności oraz wykształcenie nabyte wieloletnimi szkoleniami i praktyką fryzjerską, ułatwiają mi odpowiednio dobrać fryzurę każdej kobiecie odwiedzającej mój krakowski salon.

Dodatkowo używając właściwego sprzętu do modelowania włosów typu:
okrągła szczotka, dyfuzory, lokówki, wałki oraz profesjonalnych produktów kosmetycznych, jestem w stanie osiągnąć perfekcyjną fryzurę, dodającą uroku, pewności siebie oraz wydobywającą naturalne piękno z każdej kobiety.

HAIRCLUB STUDIO Anna Stefanko
ulica prof. Michała Bobrzyńskiego 31A/7, Kraków

Umów się na wizytę:
tel. +48 508 590 580
- Zarezerwuj termin -

Godziny otwarcia:
pon-pt: 10:00 - 20:00
sob: 10:00 - 14:00