Czy warto stosować suplementy diety na włosy?

suplementy diety a włosy

Włosy są nieodłączną częścią naszego wizerunku. Idealnie dobrana fryzura pozwala poprawić lub podkreślić urodę, a piękne, lśniące długie włosy to marzenie niejednej kobiety. Oczywiście ich posiadanie wiąże się także z odpowiednią pielęgnacją, która jest niezbędna aby mogły zachwycać swoim wyglądem i nie wymagały częstego podcinana ze względu na osłabione końcówki, czy po prostu brak blasku. Poza stosowaniem zabiegów, szamponów czy odżywek istotne są także suplementy na włosy!

Dlaczego warto stosować suplementy diety na włosy?

Suplementy diety mają za zadanie wspomagać organizm w zapewnieniu mu odpowiedniej ilości witamin i minerałów. Dostarczane regularnie wpływają pozytywnie na nasze ciało i zdrowie. Jak wiadomo kondycja włosów także zależna jest od tego, czy jesteśmy odpowiednio odżywieni i nie brakuje nam różnych cennych minerałów, czy wartości odżywczych. Dodatkowo przyjmowanie suplementów na porost włosów jest bardzo proste i szybkie. Stosowane regularnie pozwolą cieszyć się niesamowitymi efektami i sprawią, że nasze włosy będą zdrowe i lśniące.

Jakie suplementy diety na włosy wybrać?

Przed wyborem odpowiedniej suplementacji na włosy należy się zastanowić czego oczekujemy od produktu. Czy zależy nam na tym, aby nasze włosy szybko urosły, czy chcemy aby pojawiły się nowe, a może istotna jest dla nas kompleksowa pielęgnacja i chcemy, aby nasz suplement na włosy miał jak najwięcej cennych substancji, które pomogą uzyskać wymarzony efekt? Jednym z takim właśnie produktów może być DuoLife Keratin Hair Complex. Jest to świetny produkt, ponieważ posiada trzy doskonałe dla naszych włosów właściwości:

  • Przyspiesza ich porost.
  • Ogranicza wypadanie.
  • Dodaje gęstości i objętości.

W porównaniu do często spotykanych suplementów dostępnych w tabletkach, ten produkt przyjmuje się w formie płynnej. Bazuje na różnych cennych roślinnych składnikach oraz na niezbędnej dla naszych włosów keratynie. Po trzech miesiącach regularnego stosowania daje widoczne efekty i pozwala cieszyć się pięknymi włosami.

Suplementacja powinna być nieodłączną częścią diety, wspomaga każdy proces zachodzący w naszym ciele, a proces jakim jest porost włosów może mieć duże znaczenie podczas budowania samooceny. Na początku zacznijmy od wsparcia zdrowia za pomocą cennych suplementów na włosy, a być może okaże się, że uzyskanie wymarzonej fryzury było dużo łatwiejsze, niż nam się wydawało!

Kup produkty DuoLife

HAIRCLUB STUDIO Anna Stefanko
Pasaż Ruczaj
Raciborska 17, 30-384 Kraków

Umów się na wizytę:
tel. 12 647 45 57
tel. +48 508 590 580
- Zarezerwuj termin -

Godziny otwarcia:
pon-pt: 10:00 - 20:00
sob: 10:00 - 14:00