Blorange (brzoskwiniowy blond) – hit w koloryzacji włosów

Słyszeliście już o blorange, hicie w koloryzacji włosów? Blorange stał się hitem już kilka lat temu, ale nieustannie bryluje na salonach. Przypomina nieco truskawkowy blond muśnięty ciepłym słońcem. Ten ciekawy, nowy kolor nosi już między innymi Georgia May Jagger.

Brzoskwiniowy blond – blorange

Nazwa „blorange” wzięła się z połączenia „blond” i „orange”, czyli blondu i pomarańczu.
Efekt jest iście piorunujący. Kolor jest delikatnie różowy, z nutą pomarańczu, całość daje piękny, świetlisty efekt, dzięki któremu cera wygląda ma zdrowszą, a oczy są cudownie pokreślone.

Nazwę wymyśliła córka Micka Jaggera, modelka Georgia May Jagger. Pod zdjęciem jej nowej fryzury na Instagramie, na którym widać Georgię bez makijażu i w nowej fryzurze z grzywką, pojawiło się ponad kilkadziesiąt tysięcy polubień, a sam hashtag – #blorange, użyto na instagramie już 2 tysiące razy.

Przy postach z blorange często pojawia się też emoji z brzoskwinią, nawiązujące do lekko pomarańczowego odcienia tej farby.

Blorange – jak zrobić?

Jak uzyskać ten piękny, brzoskwiniowy kolor na swoich włosach? Cóż, zdecydowanie nie próbujcie uzyskać go na własną rękę! Jest to koloryzacja, która wymaga doświadczenia i umiejętności, dlatego najlepiej jest oddać ją w ręce profesjonalisty. Przed nałożeniem pomarańczowo – różowego koloru trzeba rozjaśnić włosy, szczególnie, jeśli przed koloryzacją są ciemniejsze. Najłatwiej kolor będzie przetestować na włosach, które wcześniej były już rozjaśniane, na przykład na bardzo jasnym blondzie. Będziemy mieć wtedy absolutną pewność, że uzyskamy odpowiedni kolor i zapewnimy trwałość blorange. Farba powinna być specjalnie dobrana przez specjalistę, odradzamy wszystkie gotowe zestawy, które można kupić w drogeriach, jeśli zależy wam na trwałym efekcie, który utrzyma się przez dłuższy czas.

Sytuacja komplikuje się w sytuacji kiedy nie jesteś naturalną blondynką. Brunetki powinny omówić ze swoimi fryzjerami najlepszy sposób na rozjaśnienie włosów.

Sprawa wygląda jednak zupełnie inaczej, jeśli zależy Ci na chwilowej zmianie koloru. Brzoskwiniowe włosy wcale nie muszą być koloryzacją na zawsze, bynajmniej! Jeśli chcesz poeksperymentować z ciekawymi kolorami, dobrze sprawdzą się kredy do włosów, czy płukanki. Dzięki temu kolor utrzyma się zaledwie przez kilka myć i z łatwością wrócisz do koloru sprzed koloryzacji. Jest to świetny sposób na przekonanie się, czy na pewno jest to kolor włosów, o który Ci chodziło.

Blorange a długość włosów

Brzoskwiniowe włosy będą wyglądać świetnie bez względu na długość fryzury.
Szczególnie dobrze będzie się jednak komponował przy kręconych włosach, które będą pięknie odbijać światło i przy przedłużonym bobie. Daje to dużo możliwości stylizacyjnych, a także pozwala na wykorzystanie różnych technik koloryzacji, takich jak ombre, czy sombre.

Blorange będzie wyglądał szczególnie zjawiskowo jeśli zdecydujesz się zakręcić włosy na lokówce – wydobędzie to głębię koloru i sprawi, że fale będą nie tylko wyglądały na muśnięte słońcem, ale również na zadbane i zdrowe.

HAIRCLUB STUDIO Anna Stefanko
Pasaż Ruczaj
Raciborska 17, 30-384 Kraków

Umów się na wizytę:
tel. 12 647 45 57
tel. +48 508 590 580
- Zarezerwuj termin -

Godziny otwarcia:
pon-pt: 10:00 - 20:00
sob: 10:00 - 14:00